Pokoje-Suite

OREA Hotel Voro Brno***

Suite

Nejprostornější pokoj v hotelu o velikosti 36 m 2 se nachází ve třetím patře a skládá se z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje se sedací soupravou a rozkládací přistýlkou (velikost přistýlky 80 x 200 cm). Je standardně vybaven satelitní televizí, malou lednicí, trezorem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou, hotelovou kosmetikou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení a bezplatný vstup do hotelového fitness v sousedním OREA Congress Hotelu. V tomto typu pokoje je možné se za příplatek ubytovat i s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

Pokoj Classic

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky této kategorie o velikosti 17 m 2 se nachází v prvním až čtvrtém patře. Pokoje jsou standardně vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou, hotelovou kosmetikou a fénem. Některé pokoje mají balkón a pokoje v prvním až třetím patře mají navíc i trezor a malou ledničku. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení a bezplatný vstup do hotelového fitness v sousedním OREA Congress hotelu. V tomto typu pokoje je možné se za příplatek ubytovat i s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

POKOJ CLASSIC S PŘISTÝLKOU

Classic pokoje s přistýlkou se nachází v prvním až čtvrtém patře a jsou vhodné pro ubytování maximálně 3 dospělých osob. Rozkládací přistýlka má velikost 80 x 200 cm. Tyto pokoje o velikosti 17 m 2 jsou standardně vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou, hotelovou kosmetikou a fénem. Některé pokoje mají balkón a pokoje v prvním až třetím patře mají navíc i trezor a malou ledničku. Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení a bezplatný vstup do hotelového fitness v sousedním OREA Congress hotelu. V tomto typu pokoje je možné se za příplatek ubytovat i s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking